Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tipsport vypsal kursy na Českou Miss 2007

25. 1. 2007

Šance dvanácti dívek ve finále České Miss 2007, které se uskuteční 24. února, odhadli bookmakeři sázkové kanceláře Tipsport, kteří vypsali kursy na jednotlivé finalistky. Největší kandidátkou na korunku královny krásy je podle nich Blanka Javorská, kterou charakterizují jako vyšší dívku z Moravy s modrýma očima a hezkým úsměvem. Blanka je podle nich zajímavý typ a kurs na její vítězství je 3:1. Kdyby se tedy stala Českou Miss a někdo na ni vsadil třeba tisíc korun, vyhrál by tři tisíce.
Zvítězit by podle Tipsportu mohla i Eva Čerešňáková díky svému velmi optimistickému a oduševnělému výrazu, širokému úsměvu a zářícím očím. Proto vypsali bookmakeři na její vítězství kurs 4:1. Šance dávají rovněž Michaele Řehákové, té přišpendlili kurs 5:1.
Odborníci na kursové sázky vidí velkou favoritku i v Lilian Sarah Fischerové, které přiřkli kurs 6:1. Lilian zaujala zejména svým sportovně-exotickým vzhledem a uhrančivýma očima. Na Svatavu Spurnou byl vypsán kurs 7:1 a na Terezu Kozákovou, Lucii Hadašovou a Evu Macků zase 8:1. Dále následují Eva Vašková a Sára Aschenbrennerová (9:1), nejvyšší kursy tj. nejnižší šance vidí na vítězství přisuzují bookmakeři Tipsportu Monice Krpálkové a Andree Šopovové.(shodný kurs 12:1).
Jméno královny krásy, na kterou čeká vedle dalších dárků i cesta kolem světa, se všichni dozvědí v závěru velkolepé finálové show v TV Nova. V tu chvíli budou také vědět sázkaři, zda si napsali na tiket tu správnou krásku. A šťastný bude i jeden z diváků, který se zúčastní hlasování o vítězce prostřednictvím SMS. Bude ho totiž čekat také cesta kolem světa.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář