Jdi na obsah Jdi na menu
 


Českým kráskám se v Alpách líbí

17. 1. 2007

Finalistky České Miss 2007 si termální lázně v Aquadomu Lagenfeld v tyrolských Alpách, kde jsou od 13. do 23. ledna na soustředění, rychle oblíbily. Přímo fantastické je podle nich například plavání v teplé minerální vodě, při kterém se mohou zároveň dívat na okolní třítisícové vrcholky Alp. Dívky také budí v Alpách pozornost a často se stává, že jim tamní lidé či návštěvníci hor zatleskají.
Mezi nejdůležitější program dne patří fotografování, které má na starosti zpěvák Peter Nagy. Dívky také točí s režisérem finálové show Petrem Soukupem medailonky. Natáčelo se na atraktivních místech, jakým je například ledovec Obergurgl.
Dívky si také vyzkoušely sauny, kterých je v Aquadomu hned sedm, mezi nimi finská, solná, arabská i s bouřkou a deštěm. "Z té jsme nadšeny. Když se spustí program, v místnosti, která vypadá jako jeskyně, se setmí a začne bouřka. Pak se spustí hustý studený déšť a sauna tak vyvolá iluzi tropického deště," popisuje své zážitky Eva Machů, jedna z finalistek. Všechny si také pochvalují prostředí v Aquadomu ve stylu feng šuej, čínské filozofie, která vychází z dokonalé harmonie, ze spojení místa, čistoty a krásy.
V malebném Ötztalském údolí také nejlépe chutná rakouská kuchyně, například jehněčí špíz, telecí či zvěřina. A na žízeň je tu nejlepší voda z ledovce.
"Je to opravdu svět sám pro sebe, výjimečné místo, jakých je v Evropě málo. Přitom to není tak daleko od Prahy," říká Lucie Výborná, šéfredaktorka časopisu o praktickém cestování Travel Digest, který je jedním z partnerů České Miss 2007. Výborná vyprávěla dívkám o tom, jaká bude cesta kolem světa, na kterou se vydá vítězka soutěže. Ústředním heslem letošního ročníku soutěže je právě "S Českou Miss kolem světa". Miláčkem krásek se stala tříapůlletá dcera šéfredaktorky Vanessa.
Po soustředění v místě plném pohody a harmonie bude dívkám zbývat do rozhodujících okamžiků finále už jen měsíc. Vše se rozhodne 24. února při velkolepé show, kterou bude přenášet TV Nova.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář